the small town kids
 
Bio
the small town kids tworzą Filip Wojtal i Michał Świder - pochodzący z Polic młodzi artyści, których muzyczna współpraca rozpoczęła się od garażowego bandu coverowego i występów na szkolnych apelach oraz pokazach talentów. Na szczęście, ich licealna zajawka przerodziła się w nietuzinkowy projekt muzyczny, który cały czas zaskakuje swoją świeżością i odważnym podejściem do muzyki. Filip i Michał nie zamykają się w ramach jednego stylu. Czerpią z różnych gatunków i tworzą nieoczywiste zestawienia, które zostają w głowie na długo. Zadebiutowali jesienią 2020 roku płytą “Miasta Duże i Małe”. Ich kolejny projekt – „Kto by pomyślał?” - ukazał się nakładem Fonobo Label w listopadzie 2022 roku. Na krążku usłyszeć można hit „Pomocy!”, który podbił viralowe playlisty na platformie Spotify.


MANAGEMENT / BOOKING
KAJA SIUDOWSKA | kaja.siudowska@fonobo.pl

PRESS / MEDIA
KASIA CIEŚLUK | katarzyna.ciesluk@fonobo.pl
504129285

"Kto by pomyślał?” EP to kompilacja historii o zmianach i radzeniu sobie z nową rzeczywistością. Zespół the small town kids prezentuje 7 utworów, luźno połączonych tytułową frazą.

Kto by pomyślał, że będziemy tu, gdzie jesteśmy? Kto by pomyślał, że spotkamy takich, a nie innych ludzi? Kto by pomyślał, że wszystko wydarzy się w ten sposób? Przez ostatni rok the small town kids doświadczyli wielu zmian, a teraz dzielą się refleksjami w najlepiej sobie znany sposób - poprzez muzykę.
Dyskografia

zobacz album
Kto by pomyślał?
2022
Video
Nascar