The Cassino
 
Bio
The Cassino - indie rockowe trio, które porywa tłumy!
Zespół na scenie obecny jest już od kilku lat, jednak ich debiutancka płyta - „Części”, ukazała się dopiero jesienią zeszłego roku. Grupa zakończyła w grudniu własną trasę koncertową, wyprzedając kluby w sześciu największych polskich miastach. Nowy materiał zaprezentowali również występując u boku grupy happysad. Młodzi artyści docenieni zostali również w konkursie PL Music Video Awards, w ramach którego otrzymali nominację w kategorii najlepszy teledysk rockowy. Zespół ma na koncie trzy EPki, które zapewniły im miejsce na trasie Męskiego Grania 2019 r.


MANAGEMENT / BOOKING
MARTA CECOT | marta.cecot@fonobo.pl
571536011

PRESS / MEDIA
KASIA CIEŚLUK | katarzyna.ciesluk@fonobo.pl
504129285

"Glass and Styrofoam" to trzecia EP-ka charyzmatycznego zespołu The Cassino. Rock miesza się tu z bluesem, funkiem i psychodelią, w piosenkach słychać też wyraźne inspiracje zespołami zaliczanymi do nurtu indie. Jednocześnie minialbum utrzymany jest w charakterystycznym dla grupy charakterze i znajdziemy na nim szczerość oraz kipiące od emocji teksty.
Długo wyczekiwane debiutanckie wydawnictwo grupy The Cassino! Album “Części” to doskonała mieszanka bluesa i funku zainspirowana wyspiarskim indie rockiem. Świeże brzmienia dopełniają pełne emocji teksty, przez które przemawia prawda i szczerość. Płyta „Części” to 12 utworów, które są efektem długiej drogi, którą Hubert, Michał i Piotr przeszli zarówno jako zespół, jak i jednostki.
Dyskografia

zobacz album
Glass and Styrofoam
2020

zobacz album
Części
2021
Video
The Cassino - Spalona Ziemia
The Cassino - Twój głos
The Cassino - Glass and Styrofoam
The Cassino - Clouds
The Cassino - Another Time
The Cassino - Oceania