Bio
Pola Chobot & Adam Baran to jeden z najciekawszych głosów polskiej alternatywy.
Dziki, nierozłączny organizm muzyczny.
Pola - wokalistka, pianistka, autorka słów i muzyki. Adam – gitarzysta, autor muzyki, producent. Laureaci kilkunastu prestiżowych nagród muzycznych, m.in. nagrody Radio Wrocław Kultura „Emocja”, Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie (II miejsce), Festiwalu FAMA (Nagroda im. Andrzeja Jakóbca), poznańskiego festiwalu Akademia Gitary (I miejsce), wyróżnieni przez kapitułę Jarocińskich Rytmów Młodych. Zadebiutowali w listopadzie 2019 roku świetnie przyjętym albumem pt. „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?” (FONOBO). Ich muzyce towarzyszy aura nieoczywistości, transowości i niepokoju. Charakterystyczna przestrzeń i melancholia łączą się z gitarowym riffem i poetyckością słów.
Gra znaczeń, zabawa konwencją i ciągłe poszukiwanie nowych środków wyrazów.

MANAGEMENT / BOOKING
OLIVIER SKRZYPEK | olivier.skrzypek@fonobo.pl

PRESS / MEDIA
KASIA GAWĘSKA | katarzyna.gaweska@fonobo.pl
604 963 949
Najnowszy minialbum duetu Pola Chobot & Adam Baran to poetycki komunikat zmiany. Opowieść o początku i końcu. O odradzaniu się i stwarzaniu na nowo. „Trzeba mi” to tajemniczy, intymny, pełen niedosłowności i instrumentalnego niepokoju dziennik, zwiastujący pełną opowieść.
Mglisty, senny klimat przestrzennych gitar i fortepianu łączy się z przejmującym głosem wyśpiewującym pełną emocji i prawdy historię, której podstawą jest miłość.
Dyskografia

zobacz album
Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?
2019

zobacz album
Trzeba mi
2021
Video
Pola Chobot & Adam Baran
Trzeba mi
Pola Chobot & Adam Baran
Kurz
Pola Chobot & Adam Baran
Mży
Pola Chobot & Adam Baran
Wywróciłam się
Pola Chobot & Adam Baran
Man In The Kitchen