Olga Polikowska
 
Bio
Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electro popu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. Były skrzypce, balet, aktorstwo, a nawet romanistyka, aż w końcu odnalazła swoją ścieżkę w śpiewaniu.

Jej pierwszy singiel „Ulatuje” poprzedzający debiutancką Ep’kę, porywa muzyczną świeżością.
„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi Polikowskiej. Singiel powstał przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem (Natalia Moskal, Flemings) oraz perkusistą Patrykiem Walczakiem (Kuba Płucisz, Natalia Moskal, Slim Motion). Muzycznie namieszał w nim także Szatt - producent, jeden z członków zespołu Kroki, który odpowiada za miks utworu.
Mocne uderzenie elektroniki w drugim singlu Olgi Polikowskiej pt. „Musisz”! Utwór artystki to electro pop w nieco cięższej, ale równie melodyjnej odsłonie. „Musisz” jest poniekąd kontynuacją rozpoczętej myśli w pierwszym singlu „Ulatuje”. Za produkcję utworu odpowiada znany z pierwszego singla duet – Łukasz Maron i Szatt, a za miks Rafał Smoleń, który wcześniej współpracował m.in. z Dawidem Podsiadło, Katarzyną Nosowską, Taconafide, Linią Nocną czy zespołem BOKKA.
Dyskografia

zobacz album
Blask
2019
Video
Olga Polikowska - Od nowa
Olga Polikowska - Ulatuje
Olga Polikowska - Musisz | Sofar Warsaw
Olga Polikowska - Huśtawki