Olga Polikowska
 
Bio
Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electro popu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. Były skrzypce, balet, aktorstwo, a nawet romanistyka, aż w końcu odnalazła swoją ścieżkę w śpiewaniu.

Jej pierwszy singiel „Ulatuje” poprzedzający debiutancką Ep’kę, porywa muzyczną świeżością.
„Ulatuje” to nowoczesna elektronika, przyjemnie unoszące się bity z wyraźnymi wpływami lat 80-tych połączone subtelnym i zmysłowym wokalem Olgi Polikowskiej. Singiel powstał przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem (Natalia Moskal, Flemings) oraz perkusistą Patrykiem Walczakiem (Kuba Płucisz, Natalia Moskal, Slim Motion). Muzycznie namieszał w nim także Szatt - producent, jeden z członków zespołu Kroki, który odpowiada za miks utworu.
Mocne uderzenie elektroniki w drugim singlu Olgi Polikowskiej pt. „Musisz”! Utwór artystki to electro pop w nieco cięższej, ale równie melodyjnej odsłonie. „Musisz” jest poniekąd kontynuacją rozpoczętej myśli w pierwszym singlu „Ulatuje”. Za produkcję utworu odpowiada znany z pierwszego singla duet – Łukasz Maron i Szatt, a za miks Rafał Smoleń, który wcześniej współpracował m.in. z Dawidem Podsiadło, Katarzyną Nosowską, Taconafide, Linią Nocną czy zespołem BOKKA.
„Szum" to najnowszy singiel Olgi Polikowskiej, który nieprzypadkowo został wydany dokładnie rok po premierze pierwszego singla artystki. Utwór pokazuje kierunek rozwoju artystycznego Olgi i to, jaką drogę pokonała przez te dwanaście miesięcy od swojego debiutu, stając się pewną siebie artystką.
Dyskografia

zobacz album
Blask
2019
Video
Olga Polikowska - Szum
Olga Polikowska - Od nowa
Olga Polikowska - Ulatuje
Olga Polikowska - Musisz | Sofar Warsaw
Olga Polikowska - Huśtawki