Maja Kleszcz
 
Bio
Maja Kleszcz to wokalistka, kompozytorka, autorka muzyki teatralnej i filmowej w jednym. Swoją karierę zaczynała już w wieku 14 lat zakładając Kapelę ze Wsi Warszawa, za którą otrzymała Fryderyka. Kolejny projekt założony z Wojtkiem Krzakiem – incarNations, również okazał się strzałem w dziesiątkę. Wszystko czego się nie dotknie jest wykonane na najwyższym poziomie i uhonorowane wieloma nagrodami w kraju i poza granicami.
Najnowszy singiel "Odyseja" to utwór zainspirowany codzienną dawką informacji. Jest obawą i pewnością, że już niedługo będziemy musieli znaleźć dla siebie nowe miejsce.
To również opowieść o wyzwaniach, o podróży i równości. Splot informacji, codziennych obaw i poszukiwaniach swojego kawałka przestrzeni. "Odyseja" to historia ekologiczna i technologiczna - podróż w nowe i nieznane.
Singiel „Odyseja” zapowiada nowy album Mai Kleszcz, który ukazał się w listopadzie 2018 r. Najświeższa płyta artystki to wyzwanie rzucone technologii i artystyczne zmierzenie się z możliwościami elektronicznej ekspresji.
Dyskografia

zobacz album
Odyseja
2018

zobacz album
Romantyczność
2016
Video
Maja Kleszcz - Krew za krew
Maja Kleszcz - Odyseja
Maja Kleszcz - Czekam na znak
Maja Kleszcz & incarNations - Zanim wstanie miasto
Maja Kleszcz i Kwartet Prowincjonalny - Mój Anioł się sprzedał niedrogo