Bio
Magda Kluz - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel „Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EP-kę „Akweny” będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Aktualnie promuje swój debiutancki album “Głębiny”, który ukazał się pod koniec listopada 2022 roku.


MANAGEMENT
ANIA PŁAZA | anna.plaza@fonobo.pl
509932972

BOOKING
MICHAŁ PUCHALSKI | michal.puchalski@fonobo.pl

PRESS / MEDIA
KASIA CIEŚLUK | katarzyna.ciesluk@fonobo.pl
504129285
„Głębiny” muzycznej wrażliwości Magdy Kluz! Jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny muzycznej ostatnich lat, prezentuje swój długo wyczekiwany debiutancki album. Na wydawnictwie znajdziemy jedenaście oryginalnych kompozycji, za których produkcję odpowiada - zdobywca Fryderyka - Igor Nikiforow. Materiał, który znalazł się na płycie jest połączeniem szczerych i osobistych tekstów z organicznym brzmieniem.
Debiutancka EPka delikatnej i hipnotyzującej Magdy Kluz znanej wcześniej jako połowa znakomitego duetu SEALS. W nowym, solowym projekcie artystka łączy szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu. Jej pierwszy singiel pt. „Rzeka”, który zdążył już podbić serwisy streamingowe, został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label. Zaraz po sukcesie tego utworu dołączyła do grona artystów labelu, którego nakładem ukazała się EPka „Akweny”. Na wydawnictwie znalazł się zestaw zwiewnych i eterycznych piosenek napisanych zarówno po polsku, jak i po angielsku, które wypłynęły prosto z serca Magdy Kluz.
Dyskografia

zobacz album
Akweny
2020

zobacz album
Głębiny
2022
Video
Magda Kluz - Zanim się schowasz
Magda Kluz - Slow and Quiet
Magda Kluz - Rzeka