Heroes Get Remembered
 
Bio
Heroes Get Remembered to Arek - gitara, wokal Mart - bas, wokal i Robert – perkusja. To trio lawiruje między klimatami amerykańskiego rocka i post-hardcore, zahaczając o nieco lżejsze rejony. Jednocześnie, cały czas konsekwentnie kształtują własny styl, który cechuje niesamowita energia i melodyjność kompozycji. HGR wnosi zupełnie nową i świeżą energię do polskiego rocka.
Debiutancki album zespołu Heroes Get Remembered „Lies” (2013, MTJ) został oceniony przez wielu dziennikarzy muzycznych jako „album roku”, a utwory „Hopes and Fears” oraz „Long Night Drive” znalazły się na playlistach Trójki Polskiego Radia, Antyradia czy Eski Rock. Do swoich sukcesów mogą też zaliczyć zdobycie głównej nagrody BORDER BREAKER na festiwalu Jarocin 2010 dla zespołu mającego największe szanse na odniesienie sukcesu poza granicami naszego kraju.
Drugi krążek zespołu „No mirrors, No friends” to dobrze przemyślany, jednolity ale też bardzo interesujący album. Udało się na nim zbudować most pomiędzy wszystkim co najlepsze w klasycznym rocku i nowoczesnym spojrzeniem na kompozycję i sposób aranżowania. Zauważymy w nim muzyczną zmianę artystów, która pokazuje ich dojrzałość. HGR wiedzą czego chcą i nie boją się tego zagrać!
Dyskografia

zobacz album
No mirrors, No friends
2016

zobacz album
Lies
2013
Video
Heroes Get Remembered - Mother of Men
Heroes Get Remembered - Hopes and Fears
Heroes Get Remembered - Stardust
(Live at Sofar Sounds)