Martina M

Martina M

Galeria
Bio

Martina M to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ma na swoim koncie doskonale przyjętą EPkę „Extended Play” (2011), a także współpracę z takimi artystami jak Sokół i Pono, Afromental czy Ten Typ Mes.

Jej nowy materiał na nadchodzący album powstał przy udziale takich producentów jak Janek Smoczyński (Kayah, Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik), Bartek Królik i Marek Piotrowski tworzący duet producencki Plan B ( Sistars, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska), Michał Nocny i Piotr Pacak (Dust Plastic, Edyta Górniak) oraz Rafał Malicki (Mosqitoo, Boya Chile, Dziun, Marina), który odpowiedzialny jest za pierwszy singiel „Mantra”. Utwór ten jeszcze przed premierą radiową zdobył popularność dzięki zaistnieniu w serialu „Prawo Agaty”.

Łukasz Wawro (Onet.pl, T-Mobile Music) o Martinie M: W telewizyjnych show znów rozpoczęły się finały – jurorzy głowią się i pocą, by znaleźć największy wokalny talent. Nie wiedzą biedacy, że ten już nagrywa płytę.

Dyskografia
Martina M
Koleżanko
2016
Fonobo/MTJ

Koleżanko to singiel promujący debiutancki album Martiny M Prozopopeja, który ukaże się 17 października tego roku nakładem wytwórni FONOBO Label. Utwór skomponowany został przez artystkę, która napisała do niego również tekst. Za produkcję muzyczną odpowiada Janek Smoczyński (Kayah Transoriental Orchestra, Bovska, Urszula Dudziak).
Teledysk do utworu Koleżanko został wyreżyserowany przez Konrada Kultysa. W klipie pojawia się kilka niezwykle ciekawych osobowości z muzycznego świata, takich jak dziennikarka Radio Zet Chilli – Gabi Drzewiecka oraz wokalistka i kompozytorka – Agi Brine.

Pobierz lub posłuchaj singla

Martina M
Cierpki
2016

  1. Cierpki

„Cierpki” to kolejny, po pozytywnie przyjętej „Mantrze”, singiel zapowiadający debiutancki album Martiny M – „Prozopopeja”, nad którym artystka obecnie pracuje. Jego realizacją zajął się tym razem Janek Smoczyński (Kayah, Urszula Dudziak, Bovska).

Pobierz lub posłuchaj singiel

Martina M
Mantra remix SoDrumatic
2016

  1. Mantra (SoDrumatic Remix)
Martina M
Mantra
2015
Fonobo/MTJ

  1. Mantra
Martina M
Extended play
2011

Video
Martina M - Koleżanko
Martina M - Cierpki
Martina M - Mantra (SoDrumatic Remix)
Mantra