Martina M
 
Bio
Martina M - wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała jako nastolatka w warszawskim chórze Sienna Gospel Choir, w klubach śpiewała standardy jazzowe i bluesowe.
Ma na koncie doskonale przyjętą EPkę "Extended Play" (2013) będącą pierwszym poważnym krokiem w kierunku odnalezienia własnego brzmienia.
Najnowszy materiał "Prozopopeja" (2016) został przygotowany przez wybitnych producentów jak Janek Smoczyński (Kayah, Urszula Dudziak, Grażyna Auguścik), Bartek Królik i Marek Piotrowski tworzący duet producencki Plan B (Sistars, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska), Michał Nocny i Piotr Pacak (Dust Plastic, Edyta Górniak) oraz Rafał Malicki (Mosqitoo, Boya Chile, Dziun, Marina), który odpowiedzialny jest za singiel „Mantra”.Utwory z krążka, mają bardziej dojrzały, jednorodny i przestrzenny charakter, niż te, które znalazły się na pierwszym wydawnictwie artystki. Jej singiel „Mantra”, który jeszcze przed premierą radiową zdobył popularność dzięki zaistnieniu w serialu „Prawo Agaty”.

Album skupia się zatem na różnorodności ludzkiej tożsamości i jej sprzecznościach, jest również próbą poznania niezliczonych wersji „siebie”, które ujawniają się w niespodziewanych momentach życia każdego z nas.

Martina wciąż jest aktywna muzycznie, ma za sobą współpracę z takimi artystami jak Sokół i Pono, Afromental czy Ten Typ Mes.
Dyskografia

zobacz album
Prozopopeja
Video
Martina M - Koleżanko
Martina M - WWA